Popis chaty

   Chata se nachází na zahradě rodinného domu a je situována směrem k nedalekému lesu (při pohledu od hlavní silnice je za domem). Parkování je zajištěno před domem, celá zahrada včetně chaty je oplocena (dole živým plotem z tůjí, ve zbytku částečně dřevěným a pletivovým plotem). Vytápění je zajištěno pomocí krbu v obývací místnosti, popř. elektrického přímotopu.

 

Venkovní prostory

   Přímo naproti vchodu do chaty se nachází venkovní posezení, které je odděleno od vedlejší zahrady vyšším plotem. Na druhé straně zahrady je také dřevěná pergola s krbem. Dětem je ve spodní části zahrady k dispozici trampolína. Tu je možno využívat pouze na vlastní nebezpečí, nejlépe s dohledem rodičů. 

 

Interiér chaty 

  Po vstupu do chaty se nacházíte v předsíni, kde je množství úložných prostor a zároveň dostatek místa na uložení vašich kol, popř. lyží. Další dveře vedou do obývacího pokoje s krbem, pohovkou, jídelním stolem a televizí (9 českých programů, možnost připojit USB Flashdisk- přehrávání fotek, popř. filmů).

   Právě z tohoto pokoje se vchází do plně vybavené kuchyně (plynový sporák, elektrická trouba, lednička, varná konvice, základní nádobí), do koupelny s WC a sprchovým koutem a po schodech nahoru do podkroví. Podkrovní prostory jsou prosvětleny vikýřem s dvěma okny směřujícími k lesu. Je zde velká manželská postel, dvě samostatná lůžka a skříňky pro uložení oblečení. Žádný problém nečiní ani poskytnutí dětské postýlky.

   Možnost přistýlky je dole v obývacím pokoji, kde se dá rozložit pohovka a získat tak další dvě lůžka. Pro zachování plného komfortu však chatu doporučujeme pro rodinu s dětmi. Domácí zvířata jsou tolerována.